Menu


Kategoria: Łóżka o wymiarach 140x200

Łóżko Metalowe Wiking Niski Przód 140x200    CENA: 610,-

STELAŻ JEST W CENIE ŁÓŻKA !Każde łóżko to ręczna misterna robota. Łóżko wykonane jest z wysokiej jakości stali z profila okrągłego o średnicy 25 mm oraz z ręcznie kutych prętów o średnicy 12 mm.
Wysokość nadgłówka wynosi 112 cm, wysokość przynóża 40 cm.
Łóżka są pokrywane piecowo czarnym strukturalnym lakierem. Farba odporna jest na ścieranie. Na życzenie klienta łóżka pokryte czarnym strukturalnym lakierem mogą być ręcznie patynowane na kolor patyny: stare złoto, stare srebro i kuta miedź.
PATYNOWANIE GRATIS !!!!

Łóżko jest bardzo stabilne i nie skrzypi. Posiada bardzo stabilną konstrukcję wzmocnioną dodatkowo wspornikiem z "piątą" nogą pod środkiem łóżka.Na metalowej konstrukcji łóżka rozkładany jest solidny stelaż z drewna pod materac. Elementy stelaża spięte są taśmą tapicerską.Montaż łóżka jest bardzo prosty. Można je złożyć w 3 minuty bez żadnych narzędzi dzięki zastosowaniu starych sprawdzonych połączeń klinowych.Łóżko jest bez materaca, który w tych standardowych wymiarach można kupić w każdym sklepie meblowym.Kupując łóżko u nas omijacie Państwo pośredników, gdyż to my jesteśmy producentem łóżek.Oferujemy promocyjną przesyłke. Łóżka pakujemy w solidne kartony o wymiarach 175x115x20 cm. Waga kartonu: mniejsze łóżka - około 40-45 kg i odpowiednio większe łóżka 60-65 kg. O fakcie wysłania łóżka poinformujemy Państwa telefonicznie. Kurierzy otrzymują numery Państwa telefonów po to, by skontaktować sie z Państwem telefonicznie w dniu odbioru łóżka. Gwarantujemy wysoką jakość łóżek oraz 5-letni okres gwarancyjny.Maksymalny okres oczekiwania na łóżko wynosi 14 dni, zwykle jednak wysyłamy je 7 dni od zaksięgowania wpłaty na konto.UWAGA !
Kurier nie wnosi przesyłki do mieszkania.O Firmie      Galeria      Koszty Transportu      Polityka Prywatności      Regulamin      Odstąpienie od umowy      Kontakt
Tomaszewski Marek, Pilnik 20 B, 11-100 Lidzbark Warmiński, tel: 089 767 01 94, 604 578 831
Wykonanie strony: www.DobryWyglad.com
Reklama w Internecie
Groty.net - Oferujemy najwyższej klasy łożka metalowe. Mapa strony
statystyka